UAB EDRIJA įdiegta ir sertifikuota integruota vadybos sistema pagal tarptautinius ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ir OHSAS 18001:2007 standartus.

Įvykdytas įspūdingo mąsto gręžimas per Kuršių marias

 

UAB „Edrija" 2011 metais birželio mėnesį įvykdė gręžimo darbus po Kuršių marių dugnu, kurio ilgis net 1572 metrai. Gręžinio darbus stebėjo Lietuvos Respublikos susisiekimo ministras Eligijus Masiulis, Klaipėdos ir Neringos savivaldybių atstovai bei Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos atstovai. Įgyvendinus projektą RAIN-2 šviesolaidinės kabelinės linijos bus nutiestos į Neringos miesto savivaldybės gyvenvietes ir Smiltynę.

Gręžinys iš Klaipėdos į Neringą po Kuršių marių dugnu bus ne tik ilgiausias Lietuvoje, bet ir vienas ilgiausių vientisų uždarų perėjimų Baltijos šalyse.

Šiuo metu jau sujungtos Juodkrantės - Pervalkos - Preilos gyvenvietės, toliau klojamos linijos Nida - Preila, Juodkrantė - Smiltynė.

Šis projekto „Kaimiškųjų vietovių informacinių technologijų plačiajuosčio tinklo RAIN plėtra" (RAIN-2) etapas reikalauja inovatyvių technologijų, galingos technikos ir itin kvalifikuotų specialistų. Įgyvendinant projektą ypatingas dėmesys skiriamas aplinkos išsaugojimui. Statybos darbai atliekami taikant gamtą tausojančias betranšėjes technologijas. Vamzdis klojamas Kuršių marių dugne, 30 metrų žemiau vandens lygio. Toks gylis yra pakankamas, kad nebūtų padaryta žala Kuršių marių ekosistemai.

UAB „Edrija" per visą projekto „Kaimiškųjų vietovių informacinių technologijų plačiajuosčio tinklo RAIN plėtra" (RAIN-1 ir RAIN-2) įgyvendinimo laikotarpį nutiesė daugiau nei 1255 km šviesolaidinių kabelinių linijų.

Visoje Lietuvoje įgyvendinamas projektas „Kaimiškųjų vietovių informacinių technologijų plačiajuosčio tinklo RAIN plėtra" (RAIN-2) pasiekė ir Neringą. Tai yra vienas iš Susisiekimo ministerijos ir VšĮ „Plačiajuostis internetas" vykdomo projekto „Kaimiškųjų vietovių informacinių technologijų plačiajuosčio tinklo RAIN plėtra" (RAIN-2) etapų. Projektas finansuojamas iš 2007-2013 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos ir Lietuvos Respublikos biudžeto lėšų.