UAB EDRIJA įdiegta ir sertifikuota integruota vadybos sistema pagal tarptautinius ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ir OHSAS 18001:2007 standartus.

Naujieji butai - žingsnis tobulumo ir harmonijos link

Ar yra Panevėžyje vieta, galinti išpildyti svajones apie tobulą būstą? Kur įsigijus butą liks tik mėgautis lengvu bei patogiu gyvenimu ir džiaugtis naudinga investicija, kasdien atrandant vis naujų privalumų? Atsakymus į šiuos klausimus žino tik artimiau susipažinusieji su bendrovės „Edrija" ir partneriai pastatytu daugiabučių namų kompleksu, esančiu Klaipėdos g. 99, Panevėžyje.Sužavi kokybe ir komfortu

Iš kurios pusės bežvelgtum, žaismingi ir nenuobodūs daugiabučių namų komplekso fasadai traukia akį jau iš tolo. Puikiai parinktos spalvos, stiklo ir tinkuotų paviršių darna, puikiai išlaikytas vientisas, iš pilkos senesnės statybos „dėžučių" masės išsiskiriantis, stilius, preciziškai sutvarkyta aplinka tarsi kviečia nepraeiti pro šalį, užsukti, pasmalsauti koks gyvenimas verda už šių patraukliai atrodančių sienų.

Žengus pirmuosius žingsnius naujo namo koridoriais, geri įspūdžiai tik stiprėja. Matyti, jog talentingi architektai ir stropūs statybininkai pasistengė iš peties. Itin patogiai suprojektuotos šviesios, erdvios ir švarios laiptinės, panaudotos šiuolaikiškos apdailos medžiagos ir aukšta darbų kokybė, nerūdijančiu plienu žvilgantys naujutėlaičiai liftai, saugios įėjimų durys su kodiniais užraktais ir vietinio ryšio sistemomis – visa tai byloja apie visiškai kitokį, daug pažangesnį gyvenimą.

Į dar aukštesnį komforto lygį pakylėja optimalaus naujo namo gyventojams skirtų automobilinių stovėjimo vietų skaičius. Jų tikrai užtenka visiems. Pagal poreikius ir pasirinkti galima: turintiems dviračių plieninių žirgų ar trokštantiems ypatingo saugumo įrengti atskiri garažai rūsyje, mažiau reikliems – požeminės ar vidiniame kieme esančios aikštelės.

Žodžiu, tokių šiuolaikiškų būsto sprendimų bei kokybės panevėžiečiams iki šiol nesiūlė niekas. Ir tik sėkmingai įgyvendinusių šį nepaprastą projektą bendrovė „Edrija" ir partneriai vadovų dėka jie tapo prieinami mūsų miesto gyventojams.

Paperkamai jaukus

Pravėrus bet kurio naujame name esančio buto duris, užplūsta nevaržomos laisvės ir erdvės jausmas. Su senesnės statybos butais nė lyginti nėra ko: jokio niūrumo, tamsių kerčių ar užkaborių, jokių „kišenės" dydžio kambariukų ar virtuvėlių.

Viskas čia pranoksta lūkesčius, butai racionaliai suplanuoti, erdvūs, sklidini pro didžiulius langus plūstančios šviesos, šilumos bei jaukumo. O kiekvieno buto erdvę dar labiau praplečia įstiklintos lodžijos. Pasitelkę išmonę, kai kurie naujakuriai lodžijose jau įsirengė kas vietą treniruotėms, kas jaukų kampelį rytinei kavai gurkšnoti ar tiesiog ilsėtis ir grožėtis miesto panorama.

Bendrovė „Edrija" ir partneriai pasirūpino, kad sau tinkamiausią būsto variantą čia rastų ir nedidelio buto ieškantieji, ir plačiai gyventi įpratę žmonės. Nuo kuklaus vieno kambario butuko, iki prabangių viršutiniuose aukštuose esančių ar stiklo konstrukcijų sienomis stulbinančių apartamentų – pasirinkimas išties platus.

Neprilygstamai kokybiškas ir ekonomiškas

Žvalgantis naujajame daugiabutyje maloniai nustebina dar vienas pojūtis: čia ypatingai ramu ir tylu. Sandarūs langai bei puiki garso izoliacija neleidžia į butą smelktis jokiems pašaliniams garsams. Tad ramybės nedrumsčia nei miesto šurmulys, nei kaimynų žingsniai ar triukšmas laiptinėje.

Neįmanoma nepastebėti, jog pastatas gerai apšiltintas bei atitinka griežtus šiuolaikiniams statiniams keliamus energijos taupymo reikalavimus. Butų neprikaitina saulė karštą vasaros dieną, juose maloniai šilta net žvarbų žiemos vakarą, nors radiatoriai toli gražu nėra įkaitę „iki raudonumo".

Be to, kiekvieno buto savininkas čia gali pats reguliuoti šilumos srauto stiprumą ir, nesidairydamas į kaimynus, pasirinkti sau priimtiną patalpų temperatūrą. Ar dar reikia sakyti, jog kiekviename bute įrengti apskaitos prietaisai leidžia nesukti galvos dėl šildymo kaštų, nes visuomet tiksliai žinote, kiek šilumos vartojate ir kiek reikia už ją mokėti? Tai tikrai didelis privalumas, tad naujuose butuose įsikūrę gyventojai visiškai pagrįstai džiaugiasi už šildymą ir karštą vandenį mokėdami gerokai mažiau, nei tenka mokėti gyvenantiems senos statybos daugiabučiuose.

Verta paminėti ir tai, jog bendrovė „Edrija" ir partneriai atliktiems darbams ir konstrukcijoms suteikia ilgalaikes penkerių bei dešimties metų garantijas.

Nekelia jokių rūpesčių

Nutarusiems įsikurti Klaipėdos g. 99 esančiuose daugiabučiuose neteks rūpintis apdaila, nes butai parduodami jau su visa apdaila: sudėtos ilgaamžės tauraus ąžuolo ar uosio parketlenčių grindys, sniego baltumu tviska lubos, skoningai įrengtose voniose galima nors ir tuojau pat pliuškentis. Žinoma, yra ir visos durys, elektros jungikliai bei kitos smulkmenos, pradedant apdairiai įrengtais čiaupais skalbyklėms, baigiant kabelinės televizijos instaliacija.

Sakoma, kiek žmonių, tiek ir nuomonių. Visi esame skirtingi ir savaip įsivaizduojame idealų būstą. Tad jei užsimanysite daugiau individualumo, reikės ką nors pakeisti, šiek tiek pakoreguoti ar pritaikyti jūsų poreikiams – jokių problemų. Patyrę įmonės „Edrija" ir partneriai specialistai pasiryžę įgyvendinti jūsų idėjas, sumanymus bei atlikti visus būtinus darbus.

Tad naujakuriams lieka tik malonus užsiėmimas kurti interjerą: rinktis labiausiai patinkančias spalvas, derinti šviestuvus, baldus, aksesuarus. O po to ilgai bei laimingai gyventi naujame ir jaukiame bute.

Kitaip juk ir būti negali, nes viskas čia sukurta gyventojų patogumui: statant namus panaudotos tik ekologiškos medžiagos, naujausios statybų, pastatų šiltinimo, būstų šildymo bei vėdinimo technologijos. Čia apsigyvenusiems niekuomet nereikės vargti ieškant vietos automobiliui aikštelėje, o jų vaikai jausis saugūs erdviame vidiniame kieme su įrengtomis žaidimų aikštelėmis ir poilsio zona.

Daugiabučių namų komplekso vieta taip pat ypač patogi: šalia prekybos centrai, mokyklos, vaikų darželiai, vos per kelias minutes galima pasiekti Kultūros ir poilsio parką, „Cido" areną, miesto centrą, o užtrukus truputį ilgiau – mėgautis gaiviu Berčiūnų pušyno oru ar atsidurti kitoje mieloje vietoje.

Lyja nuolaidų lietus

Kažin ar bus palankesnių progų tapti savo svajonių būsto šeimininkais. Pasvarstykite patys: kainos tikrai nėra „kosminės", o bendrovė „Edrija" ir partneriai dar taiko ir itin dideles nuolaidas visiems, įsigyjantiems būstą.

Labai patrauklias sąlygas būsimiems naujųjų daugiabučių gyventojams siūlo bankas „Nordea". Išeitis yra ir nenorintiems imti paskolų iš bankų – butą išsimokėtinai galima įsigyti tiesiai iš statytojų rankų! Net susitarti dėl mokėjimų atidėjimo bei kitų niuansų su bendrove „Edrija" ir partneriai įmanoma. O nepaprastų nuolaidų naujakuriams pasiryžę suteikti ir baldais, aksesuarais, buitine technika prekiaujantys salonai...

Užeikite, skambinkite, rašykite, bendraukite. Bendrovė „Edrija" ir partneriai biuras yra Klaipėdos g. 99, Panevėžyje, tel.: 8-612-57944, 8-685-10912, el. paštas: info@edrija.lt. Čia jums patars, padės rasti geriausią finansavimo sprendimą, maloniai atsakys į visus klausimus.

Žinoma, galėsite ir apžiūrėti butus bei patys įsitikinti, kad kito tokio patrauklaus bei modernaus būsto Panevėžyje nė su žiburiu nerasite. Tad jei svajojate turėti jaukius namus, kur iš tiesų gera gyventi ir visuomet norisi sugrįžti, - teks pasiryžti permainomis. Nustebsite sužinoję, jog nuo svajonių iki realybės jus skiri labai nedaug.

Daug naudingos informacijos galima rasti apsilankius bendrovės „Edrija" ir partneriai interneto svetainėje www.edrijanamai.lt. Joje aiškiai bei suprantamai pateikti namų ir butų planai, apdailos aprašymai, kainos, kita svarbi informacija.

Pasiteirauti, susitarti dėl butų apžiūros taip pat galite UAB Korporacijos „Matininkai" Panevėžio skyriuje, tel.: (8 45) 58 63 81, 8-611-40492 bei UAB „Ober-Haus" Panevėžio biure, tel.: (8 45) 50 90 00, 8-614-80065.

Vytas Babilius
Laikraštis Babilonas
2009 sausis Nr. 1 (0015)