UAB EDRIJA įdiegta ir sertifikuota integruota vadybos sistema pagal tarptautinius ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ir OHSAS 18001:2007 standartus.

EDRIJOS komanda - vicečempionai

Šių metų Klaipėdos Švyturio krepšinio mėgėjų lygos "Top Sport" (C) didžiosios taurės diviziono vicečempionais tapo "Edrijos" komanda.

Deja, bet po itin atkaklių finalinių rungtynių su pratesimu, "Edrija" rezultatu 91:94 turėjo pripažinti p riešininkų komandos pranašumą.

Martynas Juodis, "Edrija":

Pritrūkome daugiau sėkmės. Pasisekė atlaikyti "Gintaro baldų" tritaškių laviną, sugebėjome netgi keturis kėlinius lygiai baigti, tačiau lemiamu momentu sėkmė nusišypsojo priešininkams. Sveikinu juos. Stengėmės, kova buvo įtempta, taškas į tašką.

Neatrodome nusiminę, kadangi iškovojome antrą vietą - nėra ko liūdėti. Nebuvo taip, kad pralaimėtume be kovos. Kovojome iki galo, sugebėjome išplėšti pratęsimą...